Ügyfelünk részére, az SAP tanácsadás területén több mint 20 éves tapasztalattal rendelkező cég számára keresünk Nemzetközi Senior Recruiter munkatársat.

Feladatok

  • Korszerű toborzási stratégia kialakítása
  • Jelöltek felkutatása főként az Európai Unión belül és az amerikai kontinensen
  • Interjúk szervezése és lebonyolítása
  • Álláshirdetések írása
  • Riportok rendszeres készítése
  • Employer branding fejlesztésének támogatása
  • A felvételi folyamatokról visszajelzés adása a részlegek vezetőinek és munkájuk segítése az igények alapján

Elvárások

  • IT Recruitmentben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Nemzetközi cégnél szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • SAP felhasználói szintű ismerete

Személyiség

  • A szakmai minőség mellett a kollegialitás a legfontosabb vállalati érték
  • Nyitott, minden helyzetben azonnal kommunikáló személyiség
  • Megoldásorientált gondolkodásmód, pontosság, talpraesettség
  • A munka és az eredmények 90%-ban külföldön történnek, igazi nemzetköziség szükséges személetben és a napi működésben egyaránt

Amit kínálunk

  • Nagyon vonzó juttatási csomag és vállalati kultúra
  • Jellemzően remote munkavégzés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a zsanett.lisztig@telkes.hu címre.